00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Balet

Balet z elementami tańca nowoczesnego

foto1

 
 
Udział w zajęciach kształtuje wrażliwość na estetykę, świadomość ciała oraz nawyk prawidłowej postawy,dzieci mają możliwość rozwijania swojego poczucia rytmu, koordynacji ruchowej, muzykalności i kreatywności. W trakcie zajęć dzieci uczą się dostosowanych do ich możliwości choreografii. Poznają podstawowe elementy baletu, uczestniczą w zabawach tanecznych, jak również mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć tanecznych przed szerszą publicznością na różnego rodzaju pokazach
 
O mnie
 
Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Równocześnie ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu w klasie fortepianu dyrektor Danuty Mierzyńskiej. W wieku 14 lat wyjechałam na stypendium artystyczne do szkoły baletowej International Insitiute de la Danse Janine Stanlowa w Paryżu. Tańca uczyłam się u światowej sławy pedagogów takich jak: Nelly Braida, Dora Carpov, Andrzej Glegolski, Barbara Sier-Janik, Antonii Janaszak, Ewa Szymańska, Krystyna Frąckowiak i wielu innych. Występowałam na deskach teatrów: Le Trianon w Paryżu w balecie Copellia, Les Palais de Congres w Paryżu, Operze Poznańskiej „Sen nocy letniej”, „Pan Twardowski” ,Teatrze Muzycznym w Gdyni w musicalu „Opentaniec” oraz Teatrze Roma w Warszawie w przedstawieniu „Ostatnie takie lato”. Brałam udział w wielu konkursach baletowych we Francji, gdzie niejednokrotnie osiągnęłam wysokie miejsca na podium. Uczyłam baletu w Office Culturel Municipal de dance de Motfermeil we Francji. Posiadam państwowy certyfikat umiejętności języka francuskiego DALF. Obecnie prowadzę zajęcia taneczne w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej, Kórnickim Ośrodku Kultury oraz Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu.  
 
 
Osiągnięcia, Turnieje:
 
W sobotę 30.04 w hali OCS w Obornikach odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Let's Dance". Na dwóch scenach prezentowali się najlepsi tancerze z całego kraju. Młodzi tancerze zachwycali najwyższym poziomem tańca, pięknymi kostiumami i profesjonalizmem . Środa Wielkopolska miała również swój niemały udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.
W kategorii Inne Formy Taneczne 9-11 zaprezentował się zespół baletowy Skarbnica Talentów prowadzony przez Panią Agnieszkę Skarbecką oraz w kategorii Hip-Hop duety 16+ Patrycja Stępa i Oliwia Binkowska z Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej.
Skarbnica Talentów wywalczyła w-ce mistrzostwo Polski, natomiast duet Patrycji i Oliwi uplasował się na trzecim miejscu na podium. To ogromne dokonanie patrząc na wysoki poziom konkursu oraz ilość startujących uczestników.
 
 

Sprawdź jak dojechać:

 

Godziny prowadzenia zajęć

  • GRUPA I             16.15 – 17.00     3-5 LAT

  • GRUPA II            17.00 – 17.45     6-9 LAT

  • GRUPA III           18.00 – 18:45     7-10 LAT ZAMKNIĘTA GRUPA KONKURSOWA

Koszt zajęć - 100 zł od osoby /miesiąc - płatne na zajęciach

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg