Kalendarz imprez
PROGRAM
Wydarzenia na YouTube
Aktualnie w kinie Baszta
19.04.2016
Cztery razy podium w dwóch zawodach dla średzkich modelarzy.
 
W minionych tygodniach odbyły się w Kobylnicy i Gliwicach  dwie imprezy modelarskie o znaczącym prestiżu w naszym regionie i kraju. Pierwsze były to zawody balonów na ogrzane powietrze oraz  rzutek ,które odbyły się w Kobylnicy. W tych zawodach w kategorii FB balonów na ogrzane powietrze drugie miejsce  zajął  Maciej Kulawik ,a trzecie miejsce przypadło dla Wiktora Jóźwiaka. Ci sami zawodnicy w tej samej kolejności  w kategorii FN rzutek zajęli trzecie miejsce i czwarte miejsce. Warto zaznaczyć ,że dla Wiktora Jóźwiaka był to debiut w sporcie modelarskim.
Drugie zawody znacznie wyższej rangi , które odbyły się w Gliwicach były zawodami cyklu Pucharu Polski. Nasi modelarze zajęli dwa drugie miejsca tj. w kategorii F1H modeli szybowców  owe drugie miejsce przypadło dla Macieja Kulawika.W kategorii F1K modeli napędzanych gazem CO2, po emocjonującej dogrywce wyższość aktualnego Mistrza Polski w tej kategorii musiał uznać nasz modelarz Marek Kajdaniak, który z roku na rok pnie się w hierarchii tej kategorii w naszym kraju.
W najbliższym czasie ,bo już w połowie maja czeka naszych trzech reprezentantów kraju walka na zgrupowaniu kadry narodowej  o trzy miejsca ,które będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata  w Macedonii.
Trzymamy kciuki i życzymy  tradycyjnie „połamania skrzydeł”
 
Nasi partnerzy

          

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:

Leśny i Wspólnicy Sp. z o.o.

Osoba do kontaktu: Radca prawny Łukasz Gąsiorek / e-mail: IOD@lesny.com.pl

Odwiedźnasz profil na Facebook

Wejdź TUTAJi polub naszą działalność

Biuletyn Informacji Publicznej

Odwiedź witynę internetową