Kalendarz imprez
PROGRAM
Wydarzenia na YouTube
Aktualnie w kinie Baszta
Aktualności

31.08.2020 Zapisy na zajęcia - informacja
ZAPISY NA ZAJĘCIA W SEZONIE 2020/2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 września 2020 roku, rozpoczynamy zapisy na zajęcia wokalne, taneczne (taniec nowoczesny - hip - hop, break dance) plastyczne i teatralne.

W sprawie lekcji gry na instrumentach, zajęć w modelarni,lekcji baletu oraz zajęć szachowych, prosimy kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi - lub telefonicznie z sekretariatem OK.30.07.2020 Światowe i ogólnopolskie sukcesy średzkich modelarzy
Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi osiągnięciami naszych bardzo precyzyjnych Panów o wyjątkowo misternych umięjętnościach i ogromnej pasji. mamy nadzięje że wszyscy śre

21.07.2020 Ośrodek Kultury poszukuje pracownika

Szanowni Państwo,

Ośrodek Kultury poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, proszone są o zapoznanie sie z treścią ogłoszenia.

13.07.2020 Program półkolonii lato 2020

Przedstawiamy Państwu program półkolonii lato 2020.

Zapraszamy!

image 1

22.06.2020 DomowyShowTaneczny online

Domowy Show Taneczny Online !
Drodzy Tancerze z Miasta i Powiatu Średzkiego rozstrzygnęliśmy udział w Domowym Show Tanecznym Online 
organizowanym przez Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp w dniach od 21.05.2020 r - 15.06.2020 r. Otrzymaliśmy ponad 30 Waszych filmików, w różnych stylach i kategorii wiekowej. Niespodzianką było dla nas,kiedy otrzymaliśmy dwie piękne choreografię Jazz,Modern ze Szczecina dwóch solistek pomyłkowo. Jednak mimo,że tancerki nie mogły być brane pod uwagę, bo nie są z Powiatu Średzkiego rozmawialiśmy z nimi i również otrzymają puchary i dyplomy za udział, które im prześlemy. Obiecały, że przyjadą do nas w następnym roku na turniej. 
Drodzy tancerze swoje układy prezentowaliście w domach, na ogrodach, w pokojach itp. Każdy tancerz biorący udział w Domowym Show Tanecznym Online otrzymuje puchar i dyplom za udział.
Prezentowaliście się wszyscy wspaniale, z dużą energią, piękną wybraną do swojego układu muzyką, oraz choreografią. Wśród wszystkich tak jak pisaliśmy w regulaminie wyróżniliśmy następujące osoby:
-w kat.młodszej Marta Możewska, Julia Wojciechowska, Tymoteusz Ożga,a w kat. powyżej 15 lat: Hanna Ławniczak, Oliwia Mrugas, Sandra Kaczmarek  i Mikołaj Stefański. Oprócz tego nasi najmłodsi przedszkolni uczestnicy też zostali wyróżnieni:Lena Pieprzyk, Wojtuś Rymaszewski i Wojtuś Lepczyński.
Wszyscy wyróżnieni tancerze zatańczą, jak pisaliśmy w regulaminie na pierwszej dużej imprezie organizowanej w Środzie Wlkp po pandemii.
 Wszystkich tancerzy biorących udział w Domowym Show Tanecznym Online zapraszamy od poniedziałku tj. 22 czerwca w godz,od 8.00 do 15,00 po odbiór pucharów i dyplomów, Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i życzymy wspaniałych wakacji, a po nich powrotu na salę taneczną.
Do zobaczenia!

18.06.2020 Zapisy na półkolonie letnie 2020r.

21.05.2020 DOMOWY SHOW TANECZNY

SZCZEGÓŁY, KLIKNIJ "CZYTAJ"

22.05.2020 CO W SZAFIE PISZCZY - TEATRALNA MAJÓWKA

SZCZEGÓŁY, KLIKNIJ "CZYTAJ"

06.05.2020 Średzka Kultura Balkonowa

Drodzy Mieszkańcy Środy Wlkp!

Ośrodek Kultury wychodzi do Was z propozycją poznania i jednocześnie w tym trudnym czasie pokazania jak wygląda ,, ŚREDZKA KULTURA BALKONOWA'' połączona z   wystawą. Otóż pragniemy się dowiedzieć co robicie na Waszych Balkonach.
Zapewne są to obrazy z życia wzięte, ale mogą być zaliczane do twórczych. Ktoś może pisać wiersze, malować, a może wyszywać lub grać na jakimś instrumencie,      
ale może też z dziećmi sadzić kwiaty. No dobrze, ale ktoś powie a gdzie ta kultura? Moi Kochani kultura jest wszędzie, kultura to my.                                   
 Nasza Średzka Kultura Balkonowa niech będzie ruchowa, fizyczna, przyjemna, wartościowa, taka nasza.
Już mamy kilka zdjęć co robicie na balkonach, ale jeśli pragniecie się podzielić z nami Waszą balkonową kulturą zadzwońcie do nas, wtedy przyjedzie nasz Radek
i zrobi piękne zdjęcie Waszego balkonu oczywiście nie wchodząc do domu. Sami również możecie wysłać zdjęcie na adres email: info@oksroda.pl
Po zakończeniu chcielibyśmy przygotować wystawę w Ośrodku Kultury z fotografii, które nam udostępniliście, jednoczeście zaprosić i podziękować Drodzy Mieszkańcy za Waszą  Wspaniałą ,,ŚREDZKĄ KULTURĘ BALKONOWĄ. 
Moi Drodzy wyrażając zgodę na udostępnienie Waszych zdjęć, wyrażacie zgodę na publikację swojego wizerunku.
CZEKAMY !
 Tel.do kontaktu: 781405921 B. Błoszyk

04.05.2020 TM2020 - ODWOŁANA

SZANOWNI PAŃSTWO.

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

JESTEŚMY ZMUSZENI ODWOŁAĆ PRZEGLĄD TEATRALNY.

Nasi partnerzy

          

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:

Leśny i Wspólnicy Sp. z o.o.

Osoba do kontaktu: Radca prawny Łukasz Gąsiorek / e-mail: IOD@lesny.com.pl

Odwiedźnasz profil na Facebook

Wejdź TUTAJi polub naszą działalność

Biuletyn Informacji Publicznej

Odwiedź witynę internetową