Kalendarz imprez
Grudzień 2017
« Dzisiaj »
P W S C P S N
2728293012
Kabaret K2
Warsztaty Taneczne w Łodzi
3
4
Kochamy naszych Seniorów
5678910
Teatr NP z Grand Prix
11
O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci
12
I Przedszkolny Przegląd Jasełek
1314
Koncert Kolęd i Pastorałek - Studio Piosenki GAMA
151617
18192021222324
25262728
Koncert Kolęd "Nasze Święta" - Pajszczyk&Sysak
293031
PROGRAM
Wydarzenia na YouTube
Aktualnie w kinie Baszta
WOŚP 2018

26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

"DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW"

 


16.12.2017

Z radością informujemy, że Ośrodek Kultury w Środzie Wielkpolskiej otrzymał zgodę na utworzenie oficjalnego Sztabu w naszym mieście podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, żeby również tym razem padł kolejny rekord w naszym mieście.

Oczywiście bez Was nie udałoby się tego osiągnąć. Liczymy na Waszą pomocą przy 26 Finale. 

W związku z powyższym pragniemy przekazać Wam kilka istotnych informacji.

 

 

Wszelkie informacje i aktualności związane z Finałem będą publikowane w tej zakładce (WOŚP) na naszej oficjalnej stronie www.oksroda.pl (aktualizacje poprzedzone będą datą).

Nasz Sztab otworzył rejestrację wolontariuszy, która odbywać się będzie wyłącznie w siedzibie Ośrodka Kultury (sekretariat).

Liczba wolontariuszy zatwierdzona przez Sztab Główny to: 120 

Ankiety i regulamin wolontariuszy dostępne są na naszej stronie w zakładce "Do pobrania" i w sekretariacie Ośrodka Kultury.

Wypełnione kwestionariusze prosimy dostraczyć do Ośrodka Kultury w nieprzekraczalnym terminie do 5 grudnia. Po tej dacie, nie przyjmujemy więcej zgłoszeń.

Prosimy o staranne wypełnienie ankiet i dołączenie zdjęcia (preferowane legitymacyjne). Źle wypełnione kwestionariusze nie zostaną przyjęte przez nasz Sztab. 

Wskazówka: prosimy o wypełnienie wszystkich pól w kwestionariuszu. W przypadku osób niepełnoletnich, wypełnia ankietę i podpisuje prawny opiekun.

Wprowadzenie wolontariusza do systemu na podstawie dostarczonego kwestionariusza nie gwarantuje otrzymanie niezbędnego identyfikatora oraz otrzymania puszki do kwestowania w dniu finału. Taką decyzję wydaje Sztab Główny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Finałem odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy i opiekunów. O dacie spotkania informować będziemy w zakładce WOŚP. W tym dniu zostaną również wydane identyfikatory oraz puszki do kwestowania.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariusza.


TY RÓWNIEŻ MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC DARY NA LICYTACJĘ

Podczas każdego Finału organizujemy na Starym Rynku w Środzie Wielkopolskiej licytację przekazanych przez Was darów. Również w tym roku zachęcamy do wspólnego działania i przekazywania przedmiotów, dzięki którym uda nam się powiększyć pólę zebranych pieniędzy. 

Wszystkie podarunki przyjmowane będą w sekretariacie Ośrodka Kultury.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I Z GÓRY DZIĘKUJEMY!


WYDARZENIA: 

Oczywiście w dniu Finału nie zabraknie atrakcji, wydarzeń i koncertów, na które już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Wypatrujcie plakatów WOŚP i sprawdzajcie naszą stronę, na których będą udostępniane wszystkie aktualności, w tym szczegółowy program.

Liczymy na Was, czekamy na Was! Siema :)

 

Nasi partnerzy

          

 

Odwiedźnasz profil na Facebook

Wejdź TUTAJi polub naszą działalność

Biuletyn Informacji Publicznej

Odwiedź witynę internetową