cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Bajkowy Koncert Studia Piosenki Gama

19.06.2021

Koncert Bajkowy Studia Piosenki GAMA

W sobotę 19 czerwca odbył się kończący sezon kulturalny 2020/21 Koncert Bajkowy.

 

Grupa młodych wokalistów z dyplomami w rękach.

Wokaliści ze Studia Piosenki GAMA podczas zajęć wokalnych przygotowali utwory ze swoich ulubionych bajek i animacji, by przenieść publiczność zgromadzoną na koncercie do pięknych czasów dzieciństwa.

Koncert został otwarty piosenką wykonaną przez całą grupę „Witajcie w naszej bajce”, po czym zgromadzonych rodziców i przyjaciół GAMY, zwyczajowo przywitała Dyrektor Ośrodka Kultury Pani Ewa Kusik.  

Dzieci i młodzież wykonali 16 utworów w tym największe bajkowe przeboje: „Kolorowy Wiatr”, „Wierna odważna i prawa”, „Krąg życia”. Piosenki przeplatane były z opisami bajek i zagadkami, z którymi publiczność poradziła sobie wzorowo!

Muzyczną część wydarzenia zakończył również grupowy występ wszystkich małych i starszych artystów. Wykonali oni utwór „Duchy tych, co mieszkali tu” – piosenkę promującą bajkę „Mój Brat Niedźwiedź”, czyli jedną z najbardziej wzruszających i pouczających animacji. Brawom nie było końca!

GALERIA ZDJĘĆ

Z racji, że koncert zamykał rok kulturalny, nie mogło zabraknąć dyplomów i podziękowań. Klaudia Kulak – instruktorka GAMY dziękowała  dzieciom, rodzicom i Pani Dyrektor za pomoc z w organizacji wydarzenia, podkreślając, że praca online była trudna, ale jak najbardziej opłacalna, co wokaliści udowodnili podczas sobotniego koncertu.

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg