przycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Galeria

INFORMACJA

 

Uwaga:

Zastrzegamy sobie prawo do publikacji zdjęć i filmów prezentujących zajęcia, spotkania, wydarzenia organizowane lub wspólorganizowane przez Ośrodek Kultury. Uczestnicząc w takich wydarzeniach, zgadzasz się jednocześnie na publikację swojego wizerunku na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych typu Facebook. 

Informujemy jednocześnie, że osoby zainteresowane uzyskaniem wspomnianych materiałów, otrzymają je po zgłoszeniu się do sekretariatu Ośrodka Kultury.

Dane te zostaną udostępnione tylko osobą uprawnionym do ich otrzymania.

(preferowany nośnik danych typu pendrive)

WIDEORELACJE

Wideorelacje (i nie tylko) z organizowanych lub współorganizowanych przez Ośrodek Kultury imprez-koncertów, wydarzeń, spotkań, zapowiedzi itd.

Mateusz Ziółko

W ostatnią sobotę tj. 22.02.2020r. odbył się koncert Mateusza Ziółko wraz z zespołem. Wspaniała atmosfera, super publiczność w OK i dawka mega muzyki to niezapomniane wspomnienia z tego koncertu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

III Przedszkolny Przegląd Jasełek

Akademia Kobiecości - Spotkanie Świąteczne

3 grudnia 2019r. odbyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie w ramach Akademii Kobiecości. Wyjątkowe, bo przedświąteczne, na którym również gościem specjalnym była Pisarka Justyna Typańska z Pętkowa, autorka książki "Zaczynam od listu, Kochanie". Był to wieczór, który upłynął w miłej świątecznej atmosferze. Nie zabrakło oczywiście słodkości i wspólnych życzeń.
Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg