cyber.jpglogo_wosp.png00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Dostępność architektoniczna

Dostępność architektoniczna:

Ostatnia aktualizacja: 30-03-2022

1. Budynek przy ul. 20 Października 30 – siedziba:

Do budynku prowadzą 4 wejścia: 1 wejście od ul.  20 Października 30 oraz 1 wejście od ul. Sportowej (oraz 2 wejścia od podwórza – parkingu) Wejście od ul. 20 Października jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dla osób na wózkach dostępne są korytarze i pomieszczenia na parterze. W budynku nie ma windy. Jedna toaleta na dole jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych i wyposażona w system przywoływania dżwiękowo - wizualnego.

Ośrodek dysponuje własnym parkingiem, w tym 1 miejscem dla osób niepełnosprawnych. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku są oznaczenia w alfabecie Breill’a, nie ma oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Osoby niesłyszące i głuchonieme mają prawo przy załatwianiu spraw w Ośrodku Kultury, do skorzystania z usług tłumacza języka migowego. W związku z tym osoby, które zamierzają skorzystać z powyższych usług, prosimy o zgłoszenie tego faktu na co najmniej 7 dni roboczych przed planowaną wizytą w placówce, z wyłączeniem sytuacji nagłych. Zgłoszenie powinno być dokonane w jednej z następujących form:

- e-mail na adres sekretariat@oksroda.pl

- osobiście w sekretariacie OK w Środzie Wlkp.,

- drogą pocztową na adres: OK w rodzie Wlkp., ul. 20 Października 30, 63-000 Środa Wlkp.

2. Budynek: Kino Baszta, ul. Dąbrowskiego 19:

Do budynku prowadzi 1 wejście główne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, mogą skorzystać z podjazdu dla wózków. Po zakupie biletu, pracownik kina zapewni osobie na wózku bezpieczne wejście na sale projekcyjną. Dla osób na wózkach dostępne są korytarze i pomieszczenia kina. W budynku nie ma windy. Jedna toaleta na dole jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych i wyposażona w system przywoływania dżwiękowo - wizualnego. Na ulicy przed bramą do kina znajduje się miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku są oznaczenia w alfabecie Breill’a, brak oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Osoby niesłyszące i głuchonieme mają prawo do skorzystania z usług tłumacza języka migowego, w związku z tym osoby, które zamierzają skorzystać z usług ww. tłumacza, prosimy o zgłoszenie tego faktu na co najmniej 7 dni roboczych przed planowaną wizytą w placówce, z wyłączeniem sytuacji nagłych. Zgłoszenie powinno być dokonane w jednej z następujących form:

- e-mail na adres sekretariat@oksroda.pl

- osobiście w sekretariacie OK w Środzie Wlkp.,

- drogą pocztową na adres: OK w Środzie Wlkp., ul. 20 Października 30, 63-000 Środa Wlkp.

Zakupu biletów na seanse kinowe można również dokonać poprzez stronę internetowa Ośrodka i zakładkę Kina Baszta http://www.oksroda.pl/kino-repertuar.html.

3. Budynek: Sala Taneczna i Modelarnia w Budynku Dworca PKP, ul. Dworcowa 3:

Do budynku prowadzi 1 wejście główne o odpowiedniej szerokości dla wózków inwalidzkich. W budynku jest winda. Jedna toaleta na dole jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Na parkingu przy Dworcu znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie’ Breilla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Osoby niesłyszące i głuchonieme mają prawo do skorzystania z usług tłumacza języka migowego.  W związku z tym osoby, które zamierzają skorzystać z usług ww. tłumacza, prosimy o zgłoszenie tego faktu na co najmniej 7 dni roboczych przed planowaną wizytą w placówce, z wyłączeniem sytuacji nagłych. Zgłoszenie powinno być dokonane w jednej z następujących form:

- e-mail na adres sekretariat@oksroda.pl

- osobiście w sekretariacie OK w Środzie Wlkp.,

- drogą pocztową na adres: OK w Środzie Wlkp., ul. 20 Października 30, 63-000 Środa Wlkp.

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg