cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki ŚpiewOK 2022

02.04.2022

We wtorek w siedzibie Ośrodka Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Środzie Wielkopolskiej odbył się pierwszy etap tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki ŚpiewOK. 

Jury Konkursu w składzie Przewodnicząca: Halina Benedyk, Ewa Czajka oraz Konrad Borycki obejrzało 102 zgłoszone do konkursu nagrania, na których uczestnicy z trzech kategorii wykonali po jednym utworze w języku polskim. 

Komisja nie miała łatwego zadania, ponieważ poziom wielu uczestników II Festiwalu Piosenki ŚpiewOK był bardzo wysoki i wyrównany. 

Do Koncertu Finałowego zakwalifikowano 21 uczestników, których lista znajduje się w Protokole Posiedzenia Jury I POBIERZ I

II Etap Konkursu odbędzie się 3 kwietnia 2022 r. o godzinie 15:00 w Ośrodku Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. 20 Października 30, Środa Wielkopolska.
Wstęp wolny. 


Otwieramy zgłoszenia do II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki ŚpiewOK!

Zeszłoroczny ŚpiewOK był pierwszą edycją średzkiego konkursu wokalnego. Liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wieść o festiwalu rozniosła się po całym kraju, stąd decyzja, by ŚpiewOK stał się przeglądem ogólnopolskim. 

Tegoroczna edycja będzie miała swój finał w pierwszy kwietniowy weekend. Na Wasze zgłoszenia w formie elektronicznej czekamy do 13 marca 2022. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym w zakładce /do pobrania/ 

REGULAMIN II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI ŚPIEWOK TUTAJ

 

 Spiewok 22 png

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg