00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

IV Przedszkolny Przegląd Jasełek 2020

10.12.2020

Zakończył się IV Przedszkolny Przegląd Jasełek

W tym roku wyjątkowo przegląd odbył się bez publiczności, ale występujące grupy okazały się nie mniejszym zaangażowaniem, przygotowując równie piękne inscenizacje tak jak w poprzednich latach. Teatralne zmagania naszych milusińskich wywołały na twarzach jury uśmiechy radości i rozczulenia!  Wszystkie maluchy stanęły na wysokości zadania, jednak jak w każdym konkursie trzeba wyłonić zwycięzce. Komisja konkursowa w skłądzie: Hanna Sęk, Jagoda Książek i Jędrzej Józefowicz postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce Przedszkole Niepubliczne KRASNAL HAŁABAŁA gr. IX MRÓWKI

II miejsce Przedszkole Niepubliczne STOKROTKA gr. III MOTYLKI

III miejsce Przedszkole Niepubliczne STOKROTKA gr. IV MRÓWKI IV Przedszkolny Przegląd Jasełek otworzył

Starosta Średzki Pan Ernest Iwańczuk i Dyrektor Ośrodka Kultury Pani Ewa Kusik. Nagrody dla małych aktorów ufundował Powiat Średzki i Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp.

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg