cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Koncert Pieśni Patriotycznych PYTASZ MNIE O POLSKĘ

11.11.2021

Koncert Pieśni Patriotycznych "Pytasz mnie o polskę"

W czwartek 11 listopada na deskach sceny Ośrodka Kultury wystąpił w patriotycznym repertuarze mężczyzna o wielkim głosie - Paweł Antkowiak w towarzystwie swoich przyjaciół z Wielkopolskiego Klubu Tańców Polskich. 

Co roku w Narodowe Święto Niepodległości w średzkim Ośrodku Kultury można usłyszeć najpiękniejsze pieśni patriotyczne w wykonaniu przeróżnych artystów. Tym razem Środę odwiedził znany i uwielbiany przez mieszkańców tenor - Paweł Antkowiak, który nie dość, że pięknie zaśpiewał to ciekawie przytoczył historie, każdego z zaprezentowanych utworów. 

Bardzo widowiskowymi przerywnikami były prezentacje tancerzy z Wielkopolskiego Klubu Tańców Polskich. Sześć pięknie ubranych par przedstawiło tradycyjne polskie tańce: poloneza i dwa mazury. Publiczność nie żałowała oklasków uzdolnionym poznaniakom. 

                                                                    ___GALERIA ZDJĘĆ___

Koncert trwający blisko dwie godziny, zakończył się bisami, wspólnym śpiewem i dodatkowym tanecznym pokazem.
Dyrektor Ośrodka Kultury Ewa Kusik nie pozwoliła publiczności tak szybko opuścić sali, na wszystkich czekały ciepłe napoje i pyszne rogale z makiem, bez których święto Marcina nie może się odbyć. 

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Do zobaczenia w OK!

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg