00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Koncert z okazji Dnia Kobiet

07.03.2021

           W niedzielę 7 marca w Ośrodku Kultury odbył się Koncert Online z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdami wieczoru byli tenorzy: Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta. Panowie zaprezentowali utwory z repertuaru Elvis'a Presley'a i Frank'a Sinatry, nie zabrakło również polskich akcentów muzycznych. Koncert otworzyli: Dyrektor Ośrodka Kultury Pani Ewa Kusik oraz Burmistrz Miasta Środa Pan Piotr Mieloch, którzy złożyli życzenia wszystkim Paniom. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością i wzbudziło mnóstwo pozytywnych emocji wśród słuchaczy, o czym świadczy masa pozytywnych komentarzy umieszczonych pod zapisanym nagraniem. Film z występu cały czas jest dostępny na profilu Ośrodka Kultury.

            Koncert nie był jedyną atrakcją jaką Ośrodek Kultury przygotował z okazji Dnia Kobiet. W poniedziałek 8 marca kwiaty, które dzień wcześniej ozdabiały scenę podczas występu niesamowitych tenorów, powędrowały do mile zaskoczonych Średzianek. Pracownicy OK rozdawali róże, wszystkim paniom, które od rana przemierzały ulice naszego miasta. Mamy nadzieję, że ten drobny gest umilił niejednej kobiecie ten wyjątkowy dzień.

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg