00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Mikołajkowa Jerusalemka

06.12.2020

MIKOŁAJKOWA JERUSALEMKA TANCERZY Z OŚRODKA KULTURY W ŚRODZIE WLKP.

Radośnie, wesoło, kolorowo i mikołajkowo tak działo się dzisiaj na Placu Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej. Grupa 40 tancerzy Hip Hop świątecznie ubranych zatańczyła układ taneczny do utworu JERUSALEMA. Jerusalema to viralowy hit prosto z RPA i to właśnie ta piosenka zachęciła naszych tancerzy do zatańczenia z okazji Święta Mikołaja. Jest to jeden z najpopularniejszych utworów w internecie, który podbija świat, trafił również do tancerzy, którzy przygotowywali się na zajęciach online(!) z instruktorkami Bogusią Błoszyk i Sandrą Kaczmarek . Jerusalema stanowi idealne antidotum na dzisiejsze trudne czasy, a jej przesłanie ,, Strzeż mnie, idź ze mną, nie zostawiaj mnie tutaj,, powinno towarzyszyć nam, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Tancerze HIP HOP, instruktorzy, Dyrektor Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp. ten taniec dedykują wszystkim mieszkańcom naszego miasta i powiatu aby nadchodzące Święta przeżyli w tak pięknej atmosferze jaka wczoraj gościła na Placu OK.

Z tanecznymi Mikołajkowymi życzeniami i pozdrowieniami!

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg