00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Niesamowity koncert Pawła Domagały

06.11.2021

6 listopada w Ośrodku Kultury odbył się koncert wokalisty Pawła Domagały - autora hitów takich jak "Weź nie pytaj" i "Żmijowisko". 

 Miniona sobota była w Środzie bardzo gorącym dniem i to nie za sprawą pogody, która jak przystało na listopad, nie była sprzyjająca. 
 Temperaturę podgrzał długo wyczekiwany gość Ośrodka Kultury - Paweł Domagała.

 Paweł Domagała -  polski aktor, piosenkarz, muzyk i kabareciarz. W 2009 wraz z Igorem Przebindowskim, Wojciechem Królem oraz Fryderykiem Młynarskim założył zespół muzyczny Ginger
W kwietniu 2016 wypuścił debiutancki solowy singiel „Jestem tego wart”, do którego zrealizował teledysk i który umieścił na swoim debiutanckim albumie studyjnym pt. "Opowiem Ci o mnie" z listopada 201616 czerwca 2018 wydał singiel „Weź nie pytaj”, który stał się ogólnopolskim hitem i zdobył tytuł Przeboju roku 2018 RMF FM, a zrealizowany do niego teledysk został odtworzony ponad 100 mln razy w serwisie YouTube. Utwór umieścił na swoim drugim albumie studyjnym pt. "1984" który wydał w 2018.

 Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie w ciągu zaledwie kilku dni. 
Sala widowiskowa zaczęła wypełniać się 
spragnionymi rozrywki średzianami na długo przed rozpoczęciem koncertu. Publiczność przez wiele miesięcy ograniczana coraz nowszymi restrykcjami, podczas trwającej pandemii, bawiła się znakomicie! Nie zabrakło wspólnego śpiewu i tańca do największych hitów Domagały. 

Artysta nie zszedł szybko ze sceny, koncertował blisko 90 minut. Nie zabrakło bisów, bez których fani nie chcieli wypuścić muzyków z sali. 
Po zakończonym widowisku publiczność mogła zakupić płytę i oficjalne gadżety zespołu.

 

___GALERIA ZDJĘĆ___
 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagościli na koncercie. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się znowu np. przy okazji wydarzeń związanym ze Świętem Niepodległości.
Do zobaczenia w OK :)


 

 

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg