cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Przedstawienie KROKUS POKUS Grupy Teatralnej KARPIE ŻYJĄ

29.06.2022
KROKUS POKUS / 29.06.22 / 18:00
***Opis***
Wyobraźcie sobie, że nagle na wasze miasteczko pada cień suszy i klęski, a główne źródło pożywienia kończy się. Istna panika. Pojawia się jednak osoba, która podejmuje się uratowania waszego miasteczka i wyrusza w pełną mniej i bardziej szalonych przygód podróż. W spektaklu „Krokus-Pokus” poznamy pewnego czarodzieja z wadą wymowy, bardzo odważną i pomocną dziewczynę, jej najbardziej pewnego siebie (z wszystkich klaczy, kuców i koników na świecie) Konia, szalone Medyczki czy bardzo wyluzowanego Maga i jego wiernego królika. Będziecie świadkami epokowej bitwy dwóch Burmistrzów! Pokażemy Wam, że rzeczy, których w sobie nie lubimy możemy przy wsparciu innych w pełni zaakceptować i przekuć we własne zalety. Wybierzcie się z nami w tą podróż już 29.06 o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej. Wstęp jest wolny, zapraszamy i tych całkiem małych i tych trochę większych i zdecydowanie dużych!
Występują:
Gabrysia Dutkiewicz, Jagoda Celińska, Oliwia Kroll, Ola Mądry, Maja Szyszka, Marta Szyszka, Iga Kubiak, Alicja Przybylska, Bartek Jaszczak i Mikołaj Graczyk
Reżyseria, muzyka i cała reszta: Jagoda Książek
Scenografia: wszystkie KARPIE (bo żyją) i Marysia
Światło: Piotr
*** O Grupie Teatralnej Karpie Żyją ***
Grupa teatralna KARPIE ŻYJĄ powstała w styczniu tego roku. Na początku była nas czwórka, teraz jest nas jedenaścioro. Na zajęciach ćwiczymy nasza kreatywność, umiejętność pracy w grupie, robimy dużo zadań improwizowanych i takich, które budują nasza wyobraźnie. No i przede wszystkim szalejemy i dobrze się bawimy. W marcu zaczęliśmy prace nad spektaklem „Krokus-Pokus” i jesteśmy bardzo dumni, że w tak krótkim czasie możemy pokazać publiczności nasze debiutanckie przedstawienie.

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg