cyber.jpglogo_wosp.png00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Przedstawienie teatralne "RECEPTA NA ODWAGĘ" Teatr Promyk

30.04.2023
Drodzy rodzice, kochane dzieciaki!
Razem z Teatr Promyk zapraszamy na przedstawienie teatralne RECEPTA NA ODWAGĘ, które odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 16:00 w Ośrodku Kultury.
*
O sztuce:
Głównymi postaciami są doskonale znani mieszkańcy lasów: dwa zające, puchacz, kruk oraz wilk. Kicek to wesoły i bystry zajączek, któremu jednak brakuje odwagi. Kłopot polega na tym, że powinien ją mieć, by móc radzić sobie w lesie. W jej zdobyciu próbuje pomóc mu dziadek Skakazjusz, aranżujący różne sytuacje mające sprawić, aby Kicek przestał wszystkiego się bać. Okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza, że nie wszyscy mieszkańcy lasu są mu życzliwi. Jednak miłość do dziadka i chęć niesienia pomocy sprawiają, że Kicek zapomina o strachu i przezwycięża wszystkie przeszkody. Oczywiście nie możemy lekceważyć aktywnego udziału widzów, którzy cały czas starają się pomagać zajączkom. To także dzięki nim wszystko kończy się szczęśliwie.

„Recepta na odwagę” to pouczająca opowieść dla najmłodszych widzów, o tym jak ważne jest niesienie pomocy bliźnim, a szczególnie tym najbliższym.
*
Przedstawienie dedykowane dzieciom od 4 roku roku życia.
Bilety dostępne są w sekretariacie ok i na portalu bilety24.

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg