cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Relacja z VII Teatralnej Majówki 2021

22.05.2021

Teatralny weekend w Ośrodku Kultury

 

W piątek 21 maja w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej rozpoczęła się prawdziwa teatralna uczta! Po rocznej przerwie w Środzie znów zagościła Teatralna Majówka w odmienionej formie!

 

Była to VII edycja przeglądu, który do tej pory kierowany był wyłącznie do dziecięcych grup teatralnych, jednak tegoroczny przegląd zyskał wymiar międzypokoleniowy.
Grupy ocenione były w trzech kategoriach:
Kategorii głównej (zespoły składające się z osób dorosłych), kategorii dziecięcej oraz bonusowej kategorii online, przeznaczonej dla grup, które nie mogły zjawić się na przeglądzie, ze względu na kwarantannę. 

Jury w składzie: Julia Szmyt, Paula Głowacka i Szymon Ludwiczak nie miało lekkiego zadania. Wszystkie teatry zaprezentowały bardzo dobry poziom, spektakle były intrygujące a umiejętności aktorskie uczestników przeglądu były bardzo wysokie.
W konkursach chodzi jednak o to, by wyłonić zwycięzcę.
W kategorii online nagrodę Grand Prix Statuetkę Wirtualną Niezapominajkę otrzymała Kompania Teatralna Mamro z Warszawy ze spektakl „Niedźwiedź”, w kategorii dziecięcej Grand Prix Statuetka Mała Niezapominajka przypadła Teatrowi Króla Dawida z Poznania za przedstawienie „Czerwony Kapturek i urodziny”, w kategorii głównej zwycięzcą został Teatr THE M.A.S.K. z Bielska Podlaskiego, który zaprezentował spektakl „Reality Show(S). Kabaret o rzeczach strasznych” zgarniając Grand Prix  STATUETKĘ NIEZAPOMINAJKĘ.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom VII Teatralnej Majówki 2021, życzymy powodzenia na dalszej teatralnej drodze i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg