cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

SCENA jest WASZA - Otwarty Mikrofon

22.10.2022

SCENA jest WASZA - Otwarty Mikrofon.

Śpiewasz pod prysznicem? Grasz na instrumencie? Pochwal się swoją twórczością. Bez ograniczeń wiekowych i repertuarowych!

Od dawna przyświecała nam myśl o stworzeniu kameralnego wydarzenia dla tych, którzy muzykę czują głęboko w sercu. Wieczór, podczas którego swoje umiejętności mogą zaprezentować zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Spotkanie dla osób, które myślą twórczo.

Właśnie dlatego Ośrodek Kultury postanowił oddać scenę w Wasze ręce. Jesteśmy przekonani, że wśród średzian znajduje się grono osób, które nie ma przestrzeni na prezentację swojego artystycznego dorobku. Namawiamy wszystkich na przełamanie wewnętrznych barier i tremy - bez zbędnej presji, w końcu staniecie na WŁASNEJ scenie, jak Phoebe w Central Perk :)

Wymianie doświadczeń będzie towarzyszyć pyszna herbata i aromatyczna kawa, które rozgrzeją uczestników i publiczność w ten październikowy wieczór. 

Co należy zrobić, by wystąpić podczas SCENY WASZEJ 22 października?
Zapoznaj się z regulaminem, który znajdziesz TUTAJ, wypełnij kartę zgłoszeniową i prześlij na adres e-mail oksroda.promocja@gmail.com lub dostarcz do Ośrodka Kultury. Zaproś znajomych, rodzinę i szykuj się na niezapomniany wieczór.
Zróbmy wszystko, by być razem, do zobaczenia w OK!

 

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg