00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Średzianie odkryli tajemnicę "Skarbu Wdowy Schadenfreude"

15.09.2021

W minioną środę mieszkańcy Środy przenieśli się w czasie do Polski, która po II Wojnie Światowej powoli stawała na nogi. 
"Do opustoszałej kamienicy wprowadzają się nowi lokatorzy – Polacy, którzy zjechali tam z każdego zakątka zniszczonej ojczyzny. Jedno z mieszkań jest jednak na głucho zamknięte i nie można się do niego dostać… Rozpoczyna się zbiorowe śledztwo, którego finał jest wielką niewiadomą."

*

To w dużym skrócie to czego doświadczyli widzowie zasiadający przed Domkami Senatorskimi na Starym Rynku. Oprócz sporej dawki humoru oraz zaskakujących efektów pirotechnicznych można było zachwycać się pięknymi głosami, tańcem, muzyką na żywo i grą aktorską na najwyższym poziomie. 
Wszystkie te elementu zostały docenione i nagrodzone oklaskami na stojąco. 

*

Dodatkowym atutem wydarzenia była lokalizacja, która wprowadziła wyjątkowy klimat i byłam idealnym tłem dla intrygującej historii Wdowy Schadenfreude i jej sąsiadów. 

*

GALERIA ZDJĘĆ KLIKNIJ TUTAJ

*

W tym miejscu pragniemy podziękować mieszkańcom Starego Rynku 13, 14 i 15, w szczególności Pani Małgorzacie, która udostępniła nam swoje mieszkanie. Dziękujemy również właścicielom i pracownikom: Księgarni Nowela, Kwiaciarni Pani Daneckiej oraz sklepu Modniarka, za cierpliwość w dniu przygotowań. 
Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć kulturę w mieście tylu życzliwych ludzi.
Jesteście OK! 

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg