00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Studio Piosenki Gama na konkursie WESOŁE NUTKI

31.03.2021

W niedzielę 28.03. 2021r. odbył się XXV Festiwal Piosenki „Wesołe Nutki” Garby 2021.

Festiwal ma na celu popularyzację polskiej piosenki dziecięcej i młodzieżowej, kształcenie muzyczne dzieci i młodzieży, prezentację umiejętności artystycznych oraz promocję młodych wokalistów. Pierwszy etap konkursowy (eliminacje) odbył się w lutym 2020 roku. Wzięło w nim udział 7 solistek ze Studia Piosenki Gama (Iga Południak, Magdalena Behnke, Joanna Białecka, Paulina Wasiela, Sara Banasik, Wiktoria Podskarbi oraz Ada Kryza) . Do kolejnego etapu finałowego zakwalifikowały się aż 4 nasze podopieczne: Iga Południak, Magdalena Behnke, Joanna Białecka oraz Wiktoria Podskarbi.
Kolejny etap miał odbyć się jeszcze w marcu 2020, lecz niestety ze względu na sytuację panującą w kraju i na świecie festiwal został przełożony i doszedł do skutku w ostatnią niedzielę- 28 marca 2021 roku.
Festiwal przebiegł w formie online na stronie www.gokkrzykosy.com i wzięło w nim udział ponad 30 młodych wokalistów, którzy wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: klasy I- III, klasy IV- VI, klasy VII- VIII. W tym roku po raz pierwszy festiwal przekroczył granice wielkopolski.
W jury festiwalu zasiedli muzycy i kompozytorzy: Piotr Nowak, Paweł Bączkowski, Kasper Ekert.
Spory sukces odniosły dwie nasze solistki, które wyśpiewały wyróżnienie - Iga Południak w kategorii 3 („Wierna, odważna i prawa”) oraz Magdalena Behnke w kategorii 2, która swoj utwór zagrała na ukulele („ Pół kroku stąd”). To ogromne dokonania patrząc na wysoki poziom konkursu!

Serdecznie gratulujemy dziewczynom i wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów wokalnych !

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg