cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

V Przedszkolny Przegląd Jasełek zakończony

15.12.2021

Tegoroczne dwudniowe pokazy jasełkowe potwierdziły tezę, że Przedszkolny Przegląd Jesełek to najbardziej magiczne świąteczne wydarzenie orgaziowane przez Ośrodek Kultury. 

Jak co roku do przeglądu zgłosiło się wiele grup przedszkolnych, które przez kilka tygodni szykowały świąteczne przedstawienia o Bożym Narodzeniu. Niestety ze względów pandemicznych część uczestników musiała zrezygnować z udziału w konkursie, co spotkało się z dużym poruszeniem wsród organizatorów i pozostałych uczestników.

Pomimo wielu przeciwności losu i w świetle nowych obostrzeń dotykających kulturę, udało nam się doprowadzić do realizacji wydarzenia. I tak oto w okrojonym gronie najbliższych i komisji sędziowskiej swoje umiejętności sceniczne zaprezentowały dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Stokrotka" gr. MRÓWKI, Niepublicznego Przedszkola "Stokrotka" gr. MOTYLKI, Niepublicznego Przedszkola "Krasnal Hałabała" gr. WIEWIÓRKI oraz Pastereczki z ośrodkowej grupy ZIOMALKI.

Gośćmi specjalnymi przeglądu byli: Pan Burmistrz Piotr Mieloch, Pan Starosta Ernest Iwańczuk oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Pani Ewa Kusik, którzy wspólnie otworzyli V Przedszkolny Przegląd Jasełek 2021, skłądając jednocześnie piękne życzenia świąteczne i noworoczne. 

Komisja sędziowska w składzie: Hanna Sęk, Jolanta Staniewska i Magdalena Malinowska miała ciężki orzech do zgryzienia. Wszystkie przedstawienia jasełkowe były pełne uroku, zaangażowania, dziecięcej radości i ciężkiej pracy nauczycielek, dlatego JURY postanowiło przyznać wszystkim zasłużone pierwsze miejsca. 

Po wręczeniu pamiątkowych medali, statuetek i nagród nastąpiło zamknięcie V Przedszkolnego Przeglądu Jasełek 2021.

Do zobaczenia w przyszłym roku w OK!

***Galeria zdjęć***

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg