00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Walentynkowy Koncert Życzeń we włoskim klimacie

14.02.2021

Światowy Dzień Zakochanych to doskonała okazja , by przypomnieć bliskim, jak bardzo nam na nich zależy. Niestety sytuacja panująca na całym świecie nie sprzyja organizacji dużych spotkań w gronie osób, które kochamy, a nawet wychodzeniu na randkę do ulubionej restauracji, dlatego Ośrodek Kultury w Środzie wyszedł z inicjatywą organizacji Koncertu Życzeń online.

 

Przez cały miesiąc można było przysyłać do siedziby OK kartki z walentynkowymi życzeniami. Gotowe formularze zamieszczone były w prasie i na stronie internetowej, jednak wielu średzian zdecydowało się wykonać walentynki samodzielnie. Dostarczone życzenia były bardzo zróżnicowane. Jedne osobiste i romantyczne, inne rymowane i ze sporą dawką humoru. Słowa płynące prosto z serc widzów doskonale przeplatały się z utworami wykonaniu gości.

 

Koncert transmitowany na profilu Facebook Ośrodka Kultury, rozpoczął się w niedzielne popołudnie równo o godzinie 16:00. Widzowie przed ekranami zostali przywitani przez Dyrektor OK Ewę Kusik, która złożyła wszystkim walentynkowe życzenia i otworzyła Koncert Życzeń. Obiecany włoski klimat zapewnił Thomas Grotto, który wraz z żoną Angeliką i Mikołajem Podolskim (gitara) wykonał szereg przebojów ze swojego ojczystego kraju. Warto wspomnieć, że był to drugi koncert Thomasa Grotto w Ośrodku Kultury. Pierwszy zorganizowany został w 2016 roku z okazji dnia kobiet i był naprawdę pięknym wydarzeniem, pełnym dobrej zabawy, a zwłaszcza dobrej muzyki - co do dziś w swoich komentarzach wspominają średzinki.

 

Walentynkowy Koncert Życzeń odbył się bez udziału publiczności, ponieważ obostrzenia sanitarne nie pozwalają na uczestniczenie widowni w tego typu wydarzeniach. Mimo to spora liczba widzów zasiadła przed ekranami komputerów i spędziła walentynki razem z Ośrodkiem Kultury. Mamy nadzieję, że starsza część publiczności przeniosła się nieco pamięcią do lat 80., kiedy to na antenie Programu Pierwszego można było przesyłać dedykację i oglądać oryginalny Koncert Życzeń. Jednak jeszcze większą nadzieję mamy na to, że już niebawem spotkamy się na żywo przy okazji kolejnych wydarzeń Ośrodka Kultury.

Koncert cały czas dostępny jest TUTAJ

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg