cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Warsztaty Taneczne HIP HOP

15.06.2021

Ruszyły zapisy na Warsztaty Taneczne HIP HOP z gwiazdami programu YOU CAN DANCE: Michałem Kalcowskim i Zuzanną Lamprecht.

 

Michał Kalcowski
Jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy oraz choreografów w Polsce. Certyfikowany instruktor tańca hip-hop oraz fitness. Jest współtwórcą największej tanecznej trasy w Polsce (projekt Open Dance Workshop Tour). Michał to finalista 9. edycji programu ,,You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Michał Kalcowski wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata i Europy w tańcu Disco i Hip Hop. Na swoim koncie posiada liczne medale mistrzowskie i udział w różnorodnych projektach tanecznych.
Taniec trenuje od 4 roku życia, a swoje pierwsze doświadczenia na scenie zdobywał już w wieku 8 lat na Mistrzostwach Świata i Europy, gdzie jako najmłodszy uczestnik zawodów w Bremerhaven stanął na podium, zajmując 3 miejsce w swojej kategorii.
W międzyczasie trenował taniec towarzyski kończąc na B klasie w dwóch stylach. Aktualnie trener i choreograf własnej grupy tanecznej, która z sukcesem staje na podiach w licznych zawodach tanecznych w całej Polsce.

Na fot. Michał Kalcowski

 

Zuzanna Lamprecht - Tancerka, choreografka, instruktorka tańca.
Swoją przygodę na tanecznym parkiecie rozpoczęła mając 7 lat w Szkole Tańca JAST. Szkoliła się w różnych stylach tańca, między innymi: disco dance, jazz dance, modern i hip hop. Rywalizowała na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej ulubionym stylem tańca jest funky jazz, a miłość do tego stylu odkryła w trakcie 2-miesiecznego pobytu w USA, gdzie pod okiem najlepszych instruktorów między innymi Aishy Francis, Kiry Harper, LEE Daniela oraz Denzela Chisolm rozwijała swoje skrzydła. Aktualnie instruktor prowadzący zajęcia dla młodzieży
Studentka trzeciego roku na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Zuzia jest prawdziwym wulkanem energii, nieustannie rozwija swój warsztat taneczny by zdobytą wiedzę i umiejętności przekazywać innym.
 
Na fot. Zuzanna Lemprecht
 
Program warsztatów 15.06.2021
 
15:30 - 17:00 _____Grupa Fresh i SZOK
17:00 - 18:00 _____ Dzieci 7 - 11 lat
18:00 - 19:30 _____ Młodzież 12 - 15 lat oraz 16 lat i więcej
19:30 - 21:00 _____ Młodzież 12 - 15 lat oraz 16 lat i więcej
 
Zapisy pod numerem telefonu: 781-405-921

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg