cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Wioska Świętego Mikołaja otwarta

05.12.2021

Wioska Świętego Mikołaja to chyba pierwsze tego typu miejsce w Środzie, dlatego bardzo cieszymy się, że na jej otwarcie przybyło tak wiele osób. 

W minioną niedzielę Foto Wioskę można było dostrzec z daleka za sprawą mieniących się światełek i świątecznych melodii, które rozbrzmiewały na całej ulicy. Gromadzących się gości witała Dyrektor OK Pani Ewa Kusik, która zapowiedziała odwiedziny najważniej persony tego wieczóra - Świętego Mikołaja. 
Santa pojawił się punktualnie by oficjalnie otworzyć swoją Wioskę i zaprosić odwiedzających w swoje skromne progi. 

Kolejka do chatki Mikołaja ustawiła się w błyskawicznym tempie, dzieci i ich rodzice, musieli długo czekać na rozmowę z Siwobrodym, ale było warto! Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wręczyć list i zadzwonić magicznym dzwonkiem Mikołaja. 
W tajemnicy możemy zdradzić, że nasz drogi Święty przeczytał już wszystkie doręczone listy, dokonał analizy grzeczności i zdecydował kto w tym roku zgarnie wszystkie prezenty, a kto będzie musiał pocieszyć się workiem ziemniaków. :) 

5 grudnia był w tym roku bardzo mroźnym dniem, ale to nie stało nam na przeszkodzie, by w OK było gorąco. Ciała zwiedzających zostały rozgrzane ciepłą, zimową herbatą, a dusze owinęły w kocyk głosy wokalistów Studia Piosenki Gama, którzy jak zwykle spisali się na medal, wykonując swoje ulubione utwory świąteczne. 

Przypominamy, że Foto Wioska Świętego Mikołaja otwarta jest od poniedzialku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:30 oraz w weekendy od 15:00 do 19:00. Pamiętajcie również, że do końca miesiąca trwa...

FOTO KONKURS

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy umieścić na Facebooku lub Instagramie, zdjęcie wykonane na terenie Wioski Świętego Mikołaja i oznaczyć je hashtagami #oksroda #wioskamikolaja. Do zgarnięcia są 3 zestawy świątecznych gadżetów od OK.
Dobrej zabawy!

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg