cyber.jpg00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

X Jubileuszowy Turniej Tańca Towarzyskiego

11.03.2023
„Jest taki dzień jeden, jedyny w roku , dzień marcowy, kiedy taniec czuje się w każdym atomie zawieszonym w powietrzu.
Są tacy ludzie żyjący w harmonii z kulturą, którzy je łapią i rozdają taneczne szczęście mieszkańcom Środy Wielkopolskiej, tancerzom , ich rodzinom i pozostałym osobom zafascynowanym tańcem.” – Dorota Gołębiowska
Tegoroczny Turniej Tańca Towarzyskiego był wyjątkowy, dziesiąty, jubileuszowy. Blisko dwieście par przyjechało do Środy, by walczyć o punkty, klasy i Puchar Burmistrza.
Trybuny Zespołu Szkół Rolniczych od samego rana były wypełnione publicznością, która szczególnie spisała się na uroczystej gali, którą poprowadziła niezastąpiona Ivona Pavlović.
Oprócz pięknych tancerzy tańca towarzyskiego na turnieju gościnnie wystąpiły formacje, które trenują taniec nowoczesny w OK. Nie zabrakło wokalnego akcentu w wykonaniu Pauliny Szczepańskiej, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Studiu Piosenki Gama.
To wszystko w połączeniu z ogromem pracy Pani Doroty Gołębiowskiej i jej załogi sprawiło, że ten wieczór na długo zostanie w naszej pamięci i mamy nadzieję, że również w pamięci zgromadzonej publiczności.
Spotkamy się na XI edycji TTT?

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg