cyber.jpglogo_wosp.png00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Szachy

Kółko szachowe działa przy Ośrodku Kultury od 2003 roku. W zajęciach bierze udział ok 15 osób, głównie dzieci i młodzież. Mile widziane są również osoby starsze i miłośnicy tej królewskiej gry. Osoby uczęszczające na zajęcia biorą regularny udział w organizowanych krajowych turniejach szachowych, zdobywając tym samym najwyższe wyróżnienia, puchary i nagrody.

Zajęcia odbywają się w środy oraz w piątki w siedzibie Ośrodka Kultury, sala szachowa na I piętrze.

 

Instruktor prowadzący Pan Ireneusz Nowak

Ireneusz Nowak- mistrz międzynarodowy w szachowej grze korespondencyjnej, sędzia klasy państwowej, instruktor szachowy.
Osiągnięcia szachowe: czterokrotny udział w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w grze korespondencyjnej, z drużną Poznania zdobył tytułu Drużynowego Mistrza Polski w grze korespondencyjnej, reprezentant Polski w meczach i turniejach międzynarodowy.
Trener i wychowawca młodzieży, jego wychowankowie wielokrotnie grali w Finałach Mistrzostw Polski Juniorów w różnych grupach wiekowych.
 

Informacje odnośnie sekcji szachowej KS Polonia Środa Wlkp. dostępne na poniższej stronie internetowej.

Zdjęcia udostępnione ze strony:

 https://www.facebook.com/pages/KS-Polonia-%C5%9Aroda-Wielkopolska-Sekcja-szachowa/485335981622231

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg