Zapraszamy na wyjątkowy wieczór teatralny w Środzie Wielkopolskiej!
Piątek, 12 czerwca 2026
Godzina 18:00
Sala widowiskowa Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej
Teatr Jedyny Taki powstał w maju 2021 roku – z potrzeby serca i tęsknoty za żywym kontaktem ze sztuką. Po długim okresie zamknięcia instytucji kultury, publiczność spragniona była emocji, bliskości i wspólnego przeżywania chwil pełnych lekkości, uśmiechu oraz dobrej energii. To właśnie z tej potrzeby narodził się teatr, który dostarcza widzom radości i pozytywnych wrażeń.
„Nago w kisielu”
Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bohaterkami spektaklu są dwie niespełnione aktorki prowincjonalnego teatru, których codzienność upływa bardziej w garderobie niż na scenie. Ich monotonne życie niespodziewanie odmienia pojawienie się tajemniczego mężczyzny - „Jego”. Wraz z nim pojawia się szansa na wielką zmianę… być może jedyną w życiu.
Jak daleko posuną się zdeterminowane artystki, by odmienić swój los? Kto okaże się sprytniejszy w tej pełnej intryg grze? I dlaczego warto mieć „haka” na innych, gdy sytuacja tego wymaga?
Na te pytania odpowie pełna pikanterii, przewrotnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji komedia, odsłaniająca kulisy świata aktorskiego.
O wyjątkowy, momentami absurdalny klimat wieczoru zadbają:
- Anna Biniak
- Izabella Tarasiuk-Andrzejewska
Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu!













