cyber.jpglogo_wosp.png00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

INFORMUJEMY PONOWNIE, ŻE WYDANIE PUSZEK ORAZ IDENTYFIKATORÓW ODBĘDZIE SIĘ DZISIAJ (TJ. 11 STYCZNIA) O GODZINIE 16:30 W OŚRODKU KULTURY. O SPOTKANIU INFORMACYJNYM PISALIŚMY JUŻ WCZEŚNIEJ, RÓWNIEŻ NA ŁAMACH GAZETY ŚREDZKIEJ. OSOBY, KTÓRE NIE ODBIORĄ DZISIAJ PUSZEK I IDENTYFIKATORÓW, BĘDĄ MOGŁY TO ZROBIĆ W SEKRETARIACIE LUB W DNIU FINAŁU 15 STYCZNIA.

 

PONIŻEJ PLAKAT Z PROGRAMEM

(harmonogram wydarzeń podczas finału, może ulec zmianie)

Od  Meskalina Festiwal

 

25. Finał WOŚP zagra w Środzie od samego rana: od pływackich sztafet, przez bieg, kąpiel morsów, pokazy taneczne, występy, licytacje i tradycyjnie po godzinę 20 i Światełko do nieba. O ile często fajerwerki podsumowują orkiestrowy finał, o tyle dla nas to będzie dopiero początek. Jeśli niedzielę 15 stycznia zacznie sztafeta pływacka, to za sprawą Ludzi Meskalina Festival zakończy ją sztafeta muzyczna. Zresztą nie tylko. 
 
Od godziny 20:30 zapraszamy do Ośrodka Kultury. W nim:
 
- Pokaz laserów Lumen Art - kto brał udział w 4. dniu Meskalina Festival 2016, dla tego wszystko jest jasne (w kolorowych wązkach światła). Kogo nie było, niech będzie w Ośrodku Kultury, a pokaz fajerwerków w ramach Światełka do nieba traktuje jako support laserowej projekcji.
 
- Koncert MY - kwartet ze Swarzędza poruszający się po gitarowych klimatach, które najprościej streścić jako rock. Pierwsze demo wypuścili ponad dwa lata temu, a w lutym 2016 ukazał się ich debiutancki album pt. "Nawia". Podczas 4. dnia ostatniej edycji Meskalina Festival zainaugurowali jego koncertowy cykl w barze "Texas".
 
- Koncert Fickle Vibe - eksperymentalizm z Poznania, płynnie poruszający się w transowo-neosoulowych klimatach. Wschodząca formacja to danie najlepiej smakujące na żywo i sporo na to dowodów: tylko w 2016 roku koncertowali choćby w Niemczech i w Gruzji, no i oczywiście w kraju; w sierpniu jednogłośną decyzją jury zostali laureatami Złotej Szyny Przeglądu Zespołów Meskalina Festival, dzięki czemu dzień później otwarli festiwalowe Koncerty Główne, a także zagwarantowali sobie zaproszenie na Boski Fest 2017. Coś jeszcze w kwestii uznania specjalistów? W niedawno zakończonej edycji konkursu Skoda Auto Muzyka znaleźli się w grupie faworytów Dawida Podsiadły. "Genialny wokal, ekspresja sceniczna" - mówił.

15.12.2016

UWAGA: Osoby, które złożyły niekompletne ankiety, nie zostały wprowadzone do systemu Sztabu głównego. Natomiast wolontariusze, którzy nie odebrali oświadczeń lub nie dostarczyły ich podpisanych nie otrzymają identyfikatorów.

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W OŚRODKU KULTURY 11 STYCZNIA, O GODZINIE 16:30.

W PRZYPADKU ZMIAN - BĘDZIEMY INFORMOWAĆ.

 

15.12.2016

Bieg WOŚP Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy
 
Serdecznie zapraszamy na bieg, który odbędzie się podczas 
25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Środzie Wielkopolskiej.
 
Miejsce: Jezioro Średzkie (zapisy przy Restauracji MaxMarina) o godzinie 11:00
 
Program wydarzenia:
12:00 - bieg dla dzieci (trasa wokół parku przy plaży)
13:00 - bieg dla dorosłych (trasa wokół jeziora, ścieżka rowerowa)
 
Organizatorami biegu jest:
Ośrodek Kultury oficjalny Sztab WOŚP w Środzie Wielkopolskiej
Stowarzyszenie Diabetyków Średzkich
Ks Polonia Środa Wielkopolska
 
Głównym celem imprezy jest oczywiście zbiórka pięniedzy, które zostaną przeznaczone
dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych 
oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
Wydarzenie jest również formą rekreacji i dobrej zabawy,a także nauki. Wspólnie będziemy uczyć się 
pierwszej pomocy, będzie również możliwość zbadania sobie poziomu cukru.
Na rozgrzanie Restauracja MaxMarina przygotuje również pyszną niespodziankę.
Te oraz inne atrakcje czekają specjalnie na Was.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Leszkiem Wierzbickim (Ks Polonia) pod numerem telefonu +48605337151
lub bezpośrednio z Ośrodkiem Kultury 61 2852305 (email: info@oksroda.pl)
 
(Na mecie nie będzie prowadzony pomiaru czasu i klasyfikacja wyników - bieg rekracyjny)
 
Serdecznie zapraszamy.
 
 
Zapraszamy na spotkanie z miłośnikiem gór Mariuszem Jaworskim z wyprawy na Kilimandżaro! Na spotkaniu jeszcze "gorące" zdjęcia i opowieśći z wejścia na najwyższą górę Afryki, a także relacja z poprzedniej wyprawy na Elbrus. 
 
 
Mariusz Jaworski ma 39 lat, jest mieszkańcem Dominowa, a jego pasją są góry. W 2013 roku wszedł na „Dach Europy” Mont Blanc (4810m) zdobywając tym samym pierwszą w życiu górę, zaliczaną do Korony Ziemi. W lipcu tego roku udało mu się zdobyć kolejny wielki masyw – Elbrus (5642m), najwyższy szczyt Rosji oraz całego Kaukazu. Wśród zdobyczy ma jeszcze takie góry jak: Gran Paradiso (4061m) we Włoszech oraz najwyższy szczyt Austrii – Grossglockner (3798m). W maju zeszłego roku zrealizował z sukcesem autorski projekt „4 x 4000” w Maroko. Celem tej wyprawy było zdobycie czterech gór mierzących powyżej 4000m w Atlasie Wysokim, włącznie z najwyższym szczytem pasma i zarazem Afryki Północnej, Jebel Toubkal (4167m). Jest również w trakcie realizacji projektu „Moja Zimowa Wielka Korona Tatr” zakładającym wejście na 14 najwyższych wierzchołków Tatr zimą. 
 
Za swoje osiągnięcia został nominowany do tytułu „Ambasadora Powiatu Średzkiego” w dziedzinie „Turystyka”.
 
Grzegorz Posała - Klub Szalonego Podróżnika

12.12.2017

Do końca tygodnia wysyłamy wszystkie oświadczenia, które zostały podpisane i złożone w sekretariacie. Jeśli ktoś jeszcze nie oddał swojego, prosimy o szybkie dostarczenie. Na podstawie tych oświadczeń zostają wystawione przez Sztab główny identyfikatory, które są niezbędnym elementem każego wolontariusza.

Kolejne informację już wkrótce.

Dziękujemy

05.12.2016

Informujemy, że osoby, które dostarczyły ankiety do dnia dzisiejszego tj. 30 listopada, proszone są o odbiór oświadczeń. 

Oświadczenia/Zobowiązania wolontariuszy należy podpisać osobiście, w przypadku osób niepełnoletnich podpisać powinien opiekun. 

Bardzo dziękujemy za zgłoszenia i zapraszamy chętne osoby do zgłaszania się w sekretariacie. Nadal możemy przyjąć wolontariuszy. 

Pragniemy również zachęcić do udziału podczas finału 15 stycznia. Może chcielibyście wystąpić na scenie Ośrodka Kultury, przekazać dar na licytację lub w innym sposób wspierać akcję to prosimy o kontakt.

REGULAMIN WOLONTARIUSZA:

http://www.oksroda.pl/files/content/public/25_final_wosp_2017/regulamin_wolontariusza_25__finalu.pdf

 

ANKIETY INFORMACYJNE I REGULAMIN WOLONTARIUSZY DOSTĘPNE SĄ W ZAKŁADCE "DO POBRANIA".

OSOBY, FIRMY, INSTYTUCJE, KTÓRE NAM POMAGAJĄ I WSPIERAJĄ

DZIĘKUJEMY!!!

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg