cyber.jpglogo_wosp.png00121.jpgprzycisk_prawa_strona/bip2.pngprzycisk_prawa_strona/fb_icon_325x325.png
Ta strona internetowa wykorzystuje funkcjonalne pliki cookie i anonimowe technologie śledzenia, aby pomóc w nawigacji i ulepszaniu naszych usług marketingowych. Zaakceptuj lub odrzucić zapisanie funkcjonalnych plików cookie, wybierając jedną z opcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

"DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW"

 


KOCHANI... SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZEKAZYWANIA DARÓW NA LICYTACJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZEJ POMOCY, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ NA STARYM RYNKU 14 STYCZNIA O GODZINIE 19:00. ZARAZ PO LICYTACJI ZAPRASZAMY WAS NA ŚWIATEŁKO DO NIEBA. BĄDŹCIE I GRAJCIE RAZEM Z NAMI!

Dary na licytację prosimy dostarczać do sekretariatu Ośrodka Kultury, czyli do Sztabu 26 Finału WOŚP.

 

Zespół został założony przez gitarzystę Kordian Czaczyka i perkusistę Michała Sokoła w 2007 roku ale tak naprawdę właściwy skład uformował się jesienią 2013 roku. W roku 2011 powstała pierwsza, bardzo bluesowa płyta "Domniemani 2011", która niestety nie została wydana. Domniemani mają na swoim koncie zagranych wiele koncertów w całej Polsce na dużych festiwalach i w małych klubach mi. na Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszny, czy występ na żywo w audycji „Koncertowe Studio” poznańskiego Radia Afera. W marcu 2014 utwór „Zatrzymaj me słowa” został „Piosenką pod specjalnym nadzorem” Radia Merkury Poznań. 5 września 2014 na Festiwalu “Gramy nad Prosną” w Kaliszu czyli Festiwalu im. Pawła Bergera w nieco zmienionej formule zespół został doceniony przez jury i otrzymał III nagrodę a rok później zajął II miejsce. W maju 2015 ukazał się nasz pierwszy teledysk do singla pt. “Idą zmiany” zapowiadający nadchodzącą płytę “Zawróciłem” utwór ten trafił również na Listę Przebojów Radia Merkury Poznań, na której utrzymywał się przez dwa miesiące i dotarł na 24 miejsce. Powstały również dwa kolejne teledyski do utworów "Mój świat" i "Przewlekły brak siły do życia". W roku 2016 ukazała się płyta "Zawróciłem". Zespół dostał się również do najlepszej 30-stki Jarocin Antyfest Antyradia w 2016r. W 2017 roku obchodziliśmy 10-lecie zespołu a koncert jubileuszowy odbył się na Festiwalu " Wieża Rocka " w Żerkowie
 
Członkowie zespołu
Tomek "Thomson" Urbaniak -vocal, harmonijka ustna,
Jacek Ziętek - gitara,
Tomek "TomBass" Stanuch - bass,
Karol Szyszka- perkusja,
 
Cisza to zespół wykonujący covery muzyki rockowej we własnych aranżacjach z wokalem nadającym indywidualny charakter prezentowanym kompozycjom.
Zespół występował podczas ubiegłorocznego finału WOŚP, ma również na końcie wiele innych występów: w pubach, Festiwal w Trzcielu Hey Ho Ramona 2 edycje. Zdobyli III miejsce na II Powiatowym Przeglądzie Zespołów Muzycznych organizowanym przez GOK w Komornikach, uczestniczyli również w projekcie Szkoła Rocka w Żerkowie.
 
Biografia i informacje: Bustergang to 5osobowa ekipa młodych, zdolnych, seksownych mężczyzn ze Środy Wielkopolskiej, którzy od 2007 roku atakują sceny klubów i festiwali zadowalając publiczność swoją twórczością w klimacie punk rocka. W marcu 2010 zostali docenieni przez jury Wielkopolskiego Przeglądu Kapel Gitarowych w Mosinie, gdzie zajęli zaszczytne I miejsce. W 2012r w przypływie weny i kreatywności zespół wypuścił EP'ke pt. "2012". W 2014 roku CV zespołowe poszerzyło się o półfinał Akademickiego Przeglądu Muzycznego w Poznaniu, finał czeskiej edycji Wake Up & Live Music Festiwal oraz drugie miejsce na Glan Fan Music Festival w Jarocinie. Zespół zakwalifikował się również do Wielkopolskich Eliminacji na Seven Festival 2015. 19 grudnia 2015r. swoją premierę miał debiutancki Long Play "Dysonans Poznawczy". W maju wypuszczona została EP'ka "Back To The Punk Rock" vol. 1.
 

SPOTKANIE DLA WOLONTARIUSZY ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIDOWISKOWEJ

OŚRODKA KULTURY 11 STYCZNIA 2018 (TJ.CZWARTEK) O GODZINIE 18:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

RAMOWY PROGRAM WYDARZEŃ

 

9:15 - 15:00 - VIII Koszykarski Turniej 
im. Średzkich Olimpijczyków - Hala Liceum Ogólnokształcące
10:00 - Sztafety rodzinne i zakładowe – Pływalnia
10:00 – 13:00 – Bieg “Policz się z cukrzycą i ucz się 
pierwszej pomocy” – Jezioro, MaxMarina
14:00 – Koncert Pajszczyk&Sysak – sala widow. OK
15:00 – Klub Szalonego Podróżnika
1122 km pieszo przez północną Hiszpanię Ania i Marta
(Droga Inspiracji) OK, hol I piętro
16:00 – Szkoła Podstawowa nr 3
Rozgwiazdy: krótka historia o pomaganiu – sala widow. OK
17:00 – 17:30 – Występy grup tanecznych
i wokalnych z Ośrodka Kultury - sala widow. OK
18:00 – Koncert DOMNIEMANI - sala widow. OK
19:00 – Licytacja na Starym Rynku
20:00 – Światełko do nieba
20:10 – Koncert CISZA - sala widow. OK
21:00 – Koncert BUSTERGANG - sala widow. OK

20.12.2017

Zapraszamy na jedno z wydarzeń, które odbędzie się podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 Bieg - Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy.

Hasło przewodnie biegu wspiera jeden z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Wspiera też akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, a której celem jest nadrukowanie ważnych dla diabetyków informacji na opakowaniach produktów żywnościowych.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału dzieci i dorosłych.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram biegu:

 

10:00 - rejestracja uczestników

11:00 - I bieg dla dzieci - 300m i 600m (Park przy MaxMarinie)

12:00 - Nordic walking "Super Grupa"

13:00 - II bieg dorośli - 6km (ścieżka rowerowa wokół jeziora)

 

Akcję wspierają: KS POLONIA SEKCJA BIEGOWA, DIABETYCY ŚREDZCY, MAX MARINA,

16.12.2017

Z radością informujemy, że Ośrodek Kultury w Środzie Wielkpolskiej otrzymał zgodę na utworzenie oficjalnego Sztabu w naszym mieście podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, żeby również tym razem padł kolejny rekord w naszym mieście.

Oczywiście bez Was nie udałoby się tego osiągnąć. Liczymy na Waszą pomocą przy 26 Finale. 

W związku z powyższym pragniemy przekazać Wam kilka istotnych informacji.

 

 

Wszelkie informacje i aktualności związane z Finałem będą publikowane w tej zakładce (WOŚP) na naszej oficjalnej stronie www.oksroda.pl (aktualizacje poprzedzone będą datą).

Nasz Sztab otworzył rejestrację wolontariuszy, która odbywać się będzie wyłącznie w siedzibie Ośrodka Kultury (sekretariat).

Liczba wolontariuszy zatwierdzona przez Sztab Główny to: 120 

Ankiety i regulamin wolontariuszy dostępne są na naszej stronie w zakładce "Do pobrania" i w sekretariacie Ośrodka Kultury.

Wypełnione kwestionariusze prosimy dostraczyć do Ośrodka Kultury w nieprzekraczalnym terminie do 5 grudnia. Po tej dacie, nie przyjmujemy więcej zgłoszeń.

Prosimy o staranne wypełnienie ankiet i dołączenie zdjęcia (preferowane legitymacyjne). Źle wypełnione kwestionariusze nie zostaną przyjęte przez nasz Sztab. 

Wskazówka: prosimy o wypełnienie wszystkich pól w kwestionariuszu. W przypadku osób niepełnoletnich, wypełnia ankietę i podpisuje prawny opiekun.

Wprowadzenie wolontariusza do systemu na podstawie dostarczonego kwestionariusza nie gwarantuje otrzymanie niezbędnego identyfikatora oraz otrzymania puszki do kwestowania w dniu finału. Taką decyzję wydaje Sztab Główny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Finałem odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy i opiekunów. O dacie spotkania informować będziemy w zakładce WOŚP. W tym dniu zostaną również wydane identyfikatory oraz puszki do kwestowania.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariusza.


TY RÓWNIEŻ MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC DARY NA LICYTACJĘ

Podczas każdego Finału organizujemy na Starym Rynku w Środzie Wielkopolskiej licytację przekazanych przez Was darów. Również w tym roku zachęcamy do wspólnego działania i przekazywania przedmiotów, dzięki którym uda nam się powiększyć pólę zebranych pieniędzy. 

Wszystkie podarunki przyjmowane będą w sekretariacie Ośrodka Kultury.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I Z GÓRY DZIĘKUJEMY!


WYDARZENIA: 

Oczywiście w dniu Finału nie zabraknie atrakcji, wydarzeń i koncertów, na które już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Wypatrujcie plakatów WOŚP i sprawdzajcie naszą stronę, na których będą udostępniane wszystkie aktualności, w tym szczegółowy program.

Liczymy na Was, czekamy na Was! Siema :)

 

WSPIERAJĄ NAS:

 

 

Nasi partnerzy

nasi_partnerzy/partnerzy_1.jpg

nasi_partnerzy/partnerzy_2.jpg